logo

АКЦІЇ

АКЦІЇ

Акції у магазинах ТМ COLIN'S ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» на території України

У магазинах ТМ COLIN'S з 30.07.2020 по 09.09.2020 діє Акція «Знижки до 70%».

Акція діє на визначений товар.

Повернення та/або обмін товару, що був придбаний зі знижкою або за умовами Акції, здійснюється відповідно до законодавства України.

Акція діє в концептуальних магазинах ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС»ТМ COLIN'S (окрім магазинів формату «Аутлет») на території України.

 

 

У магазинах ТМ COLIN'S з 28.05.2020 по 31.08.2020 діє Акція:

При купівлі товару на суму 2000 в одному чеку, ви гарантовано отримуєте знижку 400 гривень.

При купівлі товару на суму 3000 в одному чеку, ви гарантовано отримуєте знижку 750 гривень.

Повернення та/або обмін товару, що був придбаний зі знижкою або за умовами Акції, здійснюється відповідно до Законодавства України.

Акція не об'єднується з іншими акціями та спеціальними пропозиціями ТМ COLIN’S.

Акція діє в усіх магазинах ТМ COLIN'S ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» на території України.

Акції при покупці онлайн на сайті colins.ua

З 28.05.2020 по 31.07.2020 діє Акція:

При купівлі товару на суму 2000 в одному чеку, ви гарантовано отримуєте знижку 400 гривень.

При купівлі товару на суму 3000 в одному чеку, ви гарантовано отримуєте знижку 750 гривень.

Повернення та/або обмін товару, що був придбаний зі знижкою або за умовами Акції, здійснюється відповідно до Законодавства України.

Акція не об'єднується з іншими акціями та спеціальними пропозиціями ТМ COLIN’S.

До Дня народження!

До Вашого Дня народження у Вас є можливість отримати знижку 10%* при купівлі товарів у магазинах ТМ COLIN’S або на сайті Інтернет-магазину colins.ua (далі – Акція до Дня народження).

Акція до Дня народження діє лише для учасників Програми лояльності COLIN’S (з правилами участі в якій можна ознайомитися за посиланням: https://www.colins.ua/t/Programofloyalty_full_version) у День народження такого учасника та протягом наступних 6 днів (загалом – протягом 7 днів). День народження визначається виходячи із дати народження, повідомленої клієнтом при реєстрації віртуальної карти у магазинах ТМ COLIN’S згідно Програми лояльності COLIN’S.

Отримати знижку за Акцією до Дня народження можна скористатися лише одноразово (не більше одного разу протягом 7-денного строку дії акції для кожного учасника) за вибором учасника або в магазині ТМ COLIN’S, або в Інтернет-магазині colins.ua (використовуючи промо-код, який надсилається клієнту в День народження в SMS або Viber повідомленні). У випадку, якщо учасник не приймає участь в Акції до Дня народження протягом 7-денного строку її дії, учасник вважається таким, що відмовився від участі (без можливості подальшого поновлення такого права будь-яким чином).

Отримати промо-код та скористатися знижкою за Акцією до Дня народження можуть учасники, які були зареєстровані в Програмі лояльності COLIN’S, не пізніше ніж за 1 добу до свого Дня народження.

Знижка за Акцією до Дня народження не поєднується з та не додається до інших спеціальних пропозицій, акцій та знижок, які діють на момент її використання в магазинах ТМ COLIN’S.

Знижка за Акцією до Дня народження поєднується з (додається до) іншими спеціальними пропозиціями, акціями та знижками, які діють в момент її використання в Інтернет-магазині colins.ua.

* Сума знижки за Акцією до Дня народження становить 10% від суми чека, по якому вона використовується, однак у будь-якому випадку не більше 500,00 грн.

Учасники Програми лояльності COLIN’S можуть накопичувати та використовувати бали згідно Програми лояльності COLIN’S при придбанні товарів за Акцією до Дня народження в магазинах ТМ COLIN’S.

При придбанні товарів за Акцією до Дня народження в Інтернет-магазині colins.ua: а) не накопичуються нові бали згідно Програми лояльності COLIN’S; та б) не можуть бути використані вже нараховані бали згідно Програми лояльності COLIN’S.

На всіх учасників, що приймають участь в Акції до Дня народження повністю розповсюджуються Правила участі в Програмі лояльності COLIN'S з урахуванням особливостей, що визначені цими правилами.

Організатором Акції до Дня народження є ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС». Акція до Дня народження діє у всіх магазинах ТМ COLIN’S на території України, що належать ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС», та в Інтернет-магазині colins.ua з «25» березня 2020 року та до дати її скасування за рішенням ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС».

ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС» залишає за собою право вносити зміни до викладених тут правил Акції до Дня народження, за умови попереднього повідомлення учасників шляхом розміщення їх в магазинах ТМ COLIN’S та в Інтернет-магазині colins.ua.

Офіційні правила програми лояльності за посиланням.

Перелік усіх магазинів в Україні, що належать ТОВ «ДЕЛЬТА ТЕКС», ти можеш переглянути за посиланням  

COLIN’S саме для тебе!

VK_112