УМОВИ ДОСТАВКИ

 • Коли придбані мною товари будуть відправлені?

Обробка замовлень складає 5-7 робочих днів. Ваші замовлення будуть доставлені протягом 1-3 робочих днів після відправлення електронною поштою номеру ТТН для відcлідковування посилки. Терміни обробки замовлень можуть подовжуватися в залежності від завантаженості, у разі відсутності електропостачання та повітряних тривог. Відстежувати статус замовлень можна у розділі «Замовлення».

 • Чи доступна доставка в день покупки?

Доставка в день покупки недоступна.

 

 • Коли моє замовлення буде опрацьовано, якщо я замовив його у вихідні або святкові дні?

Ваше замовлення буде опрацьовано протягом 3-5 днів після закінчення вихідних або святкових днів.

 • Коли буде відправлено моє замовлення, оформлене під час періоду акції та знижок?

Обробка замовлень під час проведення акцій складає 5-7 днів. Ваші замовлення будуть доставлені протягом 1-3 робочих днів після відправлення електронною поштою номеру ТТН для відслідковування посилки. Терміни обробки замовлень можуть подовжуватися в залежності від завантаженості, у разі відсутності електропостачання та повітряних тривог. Відстежувати статус замовлень можна у розділі «Замовлення».

 

 • З якою кур'єрською компанією ви працюєте?

Ваші замовлення доставляються Новою Поштою.

 

 • Чи оплачую я за доставку замовлень?

Вартість доставки:

Доставка до відділення "Нова Пошта" - 99 грн
Доставка кур'єром - 129 грн
Доставка до поштомату - 99 грн

Безкоштовна доставка при замовленні від 1500 грн

Якщо Ви обираєте спосіб оплати «при отриманні», ви платите лише суму, вказану у замовленні, без комісії за «післяплату».

При замовленні більше ніж на 15 000 грн, немає можливості обрати доставку на поштомат, оскільки ліміт Нової пошти по доставці до поштомату до 15 000 грн.

 

 • Чи оплачую я доставку при поверненні?

Так, при поверненні товару вартість доставки до складу оплачує покупець.

 

 • Де я можу відстежувати статус доставки моїх замовлень?

Ви можете переглянути всі свої замовлення на сторінці «Замовлення». Після обробки замовлення на вашу електронну адресу буде відправлено номер ТТН для відслідковування посилки.

 

 • Що мені робити, якщо я хочу змінити адресу доставки мого замовлення?

Якщо ваше замовлення, ще не було підтверджено оператором, ви можете зателефонувати нам на гарячу лінію 0800 60 53 26 і повідомити нову адресу. Якщо замовлення вже було підтверджено/відправлено, ви можете змінити адресу доставки самостійно у додатку Нової Пошти після відправлення замовлення.

 

 • • Що станеться, якщо кур'єр не знайде мене за адресою доставки? (що буде з моєю посилкою, якщо я не встигу/не зможу її забрати)

Якщо ви обрали кур’єрську доставку - поштовий оператор доставить ваше замовлення за вказаною вами адресою. Якщо ви недоступні за вказаною адресою для отримання посилки, посилка доставлена не буде. Упродовж 5 днів поштовий оператор зробить три спроби зв’язатись з вами для доставки посилки, після чого вона буде повернута Відправнику.

Якщо ви обрали доставку на відділення або поштомат – посилка буде зберігатись 5 днів з моменту доставки, а після буде повернута Відправнику.

Якщо ви оплатили замовлення картою на сайті і не отримали посилку у вказаний вище термін, гроші повернуться вам на картку упродовж 30 днів після отримання посилки складом Відправника.

 

 • Що мені робити, якщо в моєму замовленні відсутні деякі товари або вони не відповідають переліку мого замовлення?

При отриманні посилки обов'язково перевіряйте ваше замовлення, щоб переконатися, що посилка не відкривалася, що всі товари відповідають замовленим і вказаним у рахунку-фактурі. Ви можете зателефонувати нам на гарячу лінію 0 800 60 53 26, щоб повідомити нам про будь-які невідповідності замовленню.